Portugalské sardinkové umění: degustační mix konzerv s portugalskými sardinkami

ZDARMAZDARMA
Portugalské sardinkové umění: degustační mix konzerv s portugalskými sardinkami
366 Kč
Skladem (4 ks)

Studený oceánský proud, který omývá portugalské pobřeží, vás nepotěší při koupání, ale zaručeně potěší váč mlsný jazyk - přináší k portugalsku ty nejlahodnější a nejtlustší sardinky z celého Atlantiku. Portugalci si na nich, ať už grilovaných, pečených nebo konzervovaných, s oblibou pochutnávají nejen při červnových slavnostech Santos Populares, ale i během celého roku.

Obsahuje: sardinky v tomatové omáčce, minisardinky "petingas" v pikantní oleji a sardiky bez kostí a kůže v olivovém oleji.

Doprava zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set "Portugalské sardinkové umění" obsahuje:

Sardinky v tomatové omáčce Nazarena

Vydatná svačina nebo lehká večeře za pár minut s kupou bílkovin, omega-3 mastných kyselin a dalších zázraků? To jsou sardinky v tomatováé omáčce. Stačí k nim přidat chleb, těstoviny, kuskus nebo bulgr a zázrak je na světě! 

Mini sardinky „petingas“ v pikantním oleji Georgette

Portugalské jednohubkové sardinky ve spojení s tradičním piri-piri kořením pro žhavé chvíle.

Sardinky bez kostí a kůže v olivovém oleji Nazarena

Krásné filety sardinek pro všechna mrňata a gurmány bez otravných kostí kůže a v bohaté porci lahodného olivového oleje.

 

Všechny konzervy byly vyrobeny v tradiční portugalské konzervárně Nero z ryb a mořských plodů, které byly uloveny v den zpracování. Obsahují pouze přírodní produkty, neobsahují žádná barviva nebo konzervanty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: