Tuňák na třetí: degustační mix konzerv s portugalským tuňákem

ZDARMAZDARMA
Tuňák na třetí: degustační mix konzerv s portugalským tuňákem
418 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

V obchodech můžete narazit na tuňákovou drť... A pak na tyto krásné filety z tuňáka v natolik lahdných příchutích, že nebudete vědět, po které sáhnout jako první? 

Obsahuje: tuňák s mořskými řasami, tuňák se sušenými rajčaty a tuňák s bio rozmarýnem ze Serra da Arrábida

Doprava zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set "Tuňák na třetí" obsahuje:

Filety z tuňáka s mořskými řasami Naval

Chuť celého širého oceánu v jedné konzervě. Skvělá dvojka k dvojce portugaského bílého nebo zeleného vína. V hodnocení "Greate Taste" ověnčeno hned 2 hvězdičkami!

Filety z tuňáka se sušenými rajčaty Naval

Podmanivě sladká sušená rajčata vytvoří z "obyčejného" tuňáka středomořskou lahůdku, která dostane Váše saláty, těstoviny nebo kuskusy do úplně jiné dimenze.

Filety z tuňáka s mořskými řasami Naval

Blankytně modré útesy nad smaragdově zbarveným mořem a všudepřítomné voňavé keře... Tak tohle je pohoří Serra da Arrábida, které leží pod Lisabonem a odkud pochází nejen vína z našeho vinařství Sociedade Vinícola de Palmela, ale i rozmarýn, který v konzervárně Nero přidávají k tomuto tuňákovi. ombinace, která vás dostane do kolen.

 

Všechny konzervy byly vyrobeny v tradiční portualské konzervárně Nero z ryb a mořských plodů, které byly uloveny v den zpracování. Obsahují pouze přírodní produkty, neobsahují žádná barviva nebo konzervanty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: