Aktuality

SLAVÍME MEZINÁRODNÍ DEN PORTSKÉHO SE SLEVOU -10 %!

Symbol portugalského vinařství. Nejznámější fortifikované víno na světě. Sladké, hutné, komfortní. To vše je portské víno a my dnes slavíme jeho mezinárodní den. Abyste mohli slavit s námi, připravili jsme pro vás příjemnou 10% slevu na všechny půllitrové láhve portského, které u nás na e-shopu najdete.

Akce platí do neděle 29. ledna 2023.

Tak na zdraví! A saude!

NOVÁ PŘEPRAVNÍ SLUŽBA: ZÁSILKOVNA Z-POINT
S novým rokem jsme do nabídky dopravy přidali novou přepravní službu - Zásilkovnu Z-point, díky které si můžete nechat dodat Vaši objednávku na více jak 7 500 výdejních míst po celém Česku.
 
Vzhledem k ceně služby (55/79 Kč) ji doporučujeme využít zejména u objednávek konzerv, případně konzerv a vín. Maximální hmotnost balíčku je 5 kg (tzn. max. 3 láhve).
 
U zásilek vín i tak stále doporučujeme využívat přepravní službu Messenger. Proč? Jsou to pašáci a s vínem to fakt umí ????.
 
Více info najdete v sekci "Doprava a platby".
NOVÁ DEGU SADA PRO HLADKÝ PŘÍCHOD NOVÉHO ROKU

Lámete si hlavu, jak důstojně oslavit závěr starého a začátek nového roku? Už nemusíte! Připravili jsme pro vás sadu portugalských vín Happy New Year!, která vás provede silvestrovskými oslavami krok za krokem, ať už je strávíte v bujaré společnosti přátel nebo doma v poklidné atmosféře zachumlaní pod dekou. Jako je tomu u každé degustační sady, i v tomto případě doprava zdarma a cena sady výhodnější než nákup vín samostatně. Tak šťastný nový rok!

DODÁNÍ ZBOŽÍ DO VÁNOC

Rádi byste měli víno od nás u sebe doma do Vánoc? Tak potom zbystřete! Náš dopravce Messenger garantuje dodání vín do Vánoc pouze při objednávkách převzatých k přepravě do pátku 16. prosince (což znamená objednání u nás do pátku 16. prosice do 12:00).

Pokud si vzpomenete později, prosím kontaktujte nás. Čeká nás ještě několik závozů a je tak možné, že Vám víno budeme moci doručit osobně

V předvánočním týdnu jsou v plánu tyto rozvozy:

  • úterý, 20.12.2022 - severní Morava
  • středa, 21.12.2022 - jižní Morava
  • pátek, 23.12.2022 - střední a východní Čechy + Praha
  • sobota, 24.12.2022 do 12:00 - Olomoucko

 

VÁNOCE BEZ STAROSTÍ

Do naší nabídky přibyla nová degustační sada vín se zvýhodněnou cenou s názvem Vánoční šampióni. Vybrali jsme do ní ta portugalská vína, která se nám v posledních letech osvědčila v kombinaci s typickými českými svátečními pokrmy.

 

PASSAGEM RESERVA TINTO 2019 V NEJLEPŠÍ STOVCE!
Červené víno Passagem Reserva 2019 je nejen v našem skladu, ale nově i ve výběru 100 nejlepších vín světa časopisu Wine Enthusiast, a to s 92 body na krásné 37. pozici!
 
Passagem je víno z vinařství Quinta das Bandeiras, které je společným projektem rodiny Bergqvist z vinařství Quinta de la Rosa a enologa Jorge Moreiry. Vinice leží v jedné z nejlepších lokalit regionu Douro. Mnozí o tomto vínu říkají, že je to skrytý klenot portugalského vinařství, díky svůdné chuti zralého ovoce, 18 měsících v sudech z fracouzského dubu Allier a trojici původních portugalských odrůd - Touriga Nacional, Touriga Franca a Sousã.
 
Článek si můžete přečíst tady: The Enthusiast 100: The Best Wines of 2022
NOVÉ PRODUKTY - NAKLÁDANÁ LUPINA NEBOLI TREMOÇOS
Dnes jsme naskladnili nové produkty – nakládanou lupinu neboli tremoços. Je to nejtypičtější portugalská chuťovka k pivu a vínu. My si i tak díky skvělé chuti vybrali českého výrobce České Tremoso, který se v Portugalsku inspiroval. K dispozici ve variantě solené, česnekové a sladkokyselé.